28 квітня 2017 – “Прощання з Букварем”

Як швидко спливає час. Здається, ще вчора наші першокласники прийшли до школи. За цей період школярі навчилися добре писати, читати і рахувати. І, найголовніше, вони успішно опрацювали свій перший підручник – буквар.

Отже, перша сходинка у великий світ знань пройдена.

28 квітня у 1-му класі   КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» РОР відбулося свято «Прощання з Букварем». Його з нетерпінням чекали не лише малята, але і їхні батьки.

Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Злий пірат , Баба Яга разом з першокласниками гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя – Букварика.

Першокласників привітала директор Центру Ярмошевич А.Є.: «Сьогодні у нас перша святкова зустріч нашого спільного чотирирічного шкільного життя. У цьому залі нове покоління дітей – першокласники. Радість і хвилювання охоплюють їхні серця, бо вони прощаються з буквариком. Хвилюються і радіють їхні батьки, вчителі, всі хто прийшов до нас на свято.

Бажаю дітям успіхів у навчанні, батькам любові, доброти, мудрості, терпіння, поваги, вміння спілкуватись».

Батьки в свою чергу висловили подяку першій вчительці Хильчук Марії Олександрівні, яка піклується про дітей, віддає свою любов та ласку,за гарні та цікаві уроки, за материнську турботу.

Свято закічилось врученням свідоцтв про курс навчання по  Букварю.