18 березня 2016 – Засідання атестаційної комісії

18 березня 2016 року в закладі відбулось засідання  атестаційної комісії. Голова атестаційної комісії  Ярмошевич Алла Євгенівна  зачитала атестаційні листи педпрацівників, які атестувались в цьому році. Заступник голови комісії, заступник директора з НВР Дмитрук Л.А., яка зазначила, що педагогічні працівники під час проходження атестації підтвердили, що заслуговують на присвоєння  чи відповідність раніше присвоєних кваліфікаційних категорій. Варто зауважити, що в атестаційний період, переглядаючи заняття, інші режимні моменти, в результаті проведених бесід з педагогами, їх підготовку до систематизації матеріалів власного досвіду, можна зробити висновок, що вищевказані педагогічні працівники відповідають займаній посаді. Дмитрук Л.А. зачитала висновки і пропозиції з ділового щоденника аналізу навчально-виховного процесу, які були зроблені в ході вивчення педагогічної діяльності педагогів. Зауважила, що згідно рішення науково-методичної ради РОІППО методичні розробки вчителів-логопедів Ярмошевич А.Є. з теми «Співпраця вчителя-логопеда і батьків як одна з умов успішної корекційно-виховної роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями» і Дмитрук Л.А. з теми «Організація корекційно-розвивальної роботи з дітьми старшого дошкільного віку із тяжкими порушеннями мовлення в умовах навчально-реабілітаційного центру» схвалені та рекомендовані до використання в навчальних закладах Рівненської області. Тому атестаційна комісія клопотатиме перед атестаційною  комісією  при управлінні освіти і науки облдержадміністрації про присвоєння їм звання «вчитель-методист».

Члени атестаційної комісії, вихователь Гоч А.П. та вчитель Сезьомова Л.І. погодились з думкою попереднього виступаючого. Охарактеризували з позитивної сторони педагогів закладу, які насправді відповідають займаній посаді.

Члени атестаційної комісії, вчитель-дефектолог  Джигирей Н.Ф., вчитель-логопед Барбашина Т.В.,  вихователь Чекуркова Л.Д. теж  приєднались до думки попередніх виступаючих.

Педагоги, які атестувалися, виступили перед членами атестаційної комісії, представляючи власні напрацювання з проблемного питання, над яким  поглиблено працювали  в міжатестаційний період.

  • 180316(1)
  • 180316(2)
  • 180316(3)
  • 180316(4)
  • 180316(5)
  • 180316(6)