Про нас

Комунальний заклад
«Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр»
Рівненської обласної ради
 Адреса: 33010, Рівненська область, м. Рівне,вул. Олександра Олеся, 16
Електронна адреса: preschool@ukr.net
   

Директор – Ярмошевич Алла Євгенівна, 1963 року народження, освіта вища,  закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, за спеціальністю психологія та дошкільна педагогіка та здобула другу вищу освіту в Кам’янець-Подільському  Національному університеті ім. І. Огієнка зі спеціальності «Корекційна та соціальна педагогіка та психологія». Загальний стаж педагогічної роботи складає 32 роки, на посаді директора закладу – з 2002 року.

Кількість вихованців закладу: 168.
Кількість класів – 4 .
Кількість дошкільних груп – 6.
Кількість педагогічних працівників  – 45.
Кількість медичних працівників – 6.
Кількість обслуговуючого персоналу – 50.

 

  1. Загальні відомості про заклад

Заклад забезпечує право дітей із складними вадами розвитку на здобуття відповідного рівня дошкільної та загальної середньої освіти відповідно до їх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Заснований в 1979 році. З 2013 року функціонує, як навчально-реабілітаційний центр.       

  1. Матеріально-технічна база  закладу

У навчально-реабілітаційному центрі обладнано кабінети психолога, вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів, сенсорну кімнату, студію арт-терапії та образотворчого мистецтва, музичну залу, спортивну кімнату та три навчальних класи. До послуг дітей –  приміщення групових кімнат, де знаходяться ігрові кімнати, зразкові спальні, санвузли. Проживають діти у вікових групах, де наявні групова кімната, спальна та туалетна кімнати, веранда та складські приміщення.

Медична частина навчально-реабілітаційного центру має відповідну матеріальну базу: медичний блок, куди входять фізіотерапевтичний та маніпуляційний кабінети, оснащені необхідним медичним обладнанням та медикаментами; дві палати для хворих дітей; кабінет натуропатії, де проводиться фіто-профілактика, аромотерапія та лікування медом.

  1. Виховна робота

У закладі функціонують гуртки, де діти мають змогу розвивати свої музичні, танцювальні та творчі  здібності, вчаться грі на різноманітних музичних інструментах, також функціонує гурток бісероплетіння, який сприяє естетичному вихованню, розвитку фантазії, художнього смаку, любові до народного рукоділля до народних традицій.

За 2017-18 роки закладом:

– проведено поточний ремонт туалетної кімнати групи №4 та групи №6;

– ведеться ремонт туалетної кімнати групи №5;

– виконані роботи по заміні воріт.

 

Проблеми:

  • потребує ремонту та утеплення фасад закладу;
  • потребує ремонту  покрівля закладу.