Про нас

Комунальний заклад
«Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр»
Рівненської обласної ради
 Адреса: 33010, Рівненська область, м. Рівне,вул. Олександра Олеся, 16
Електронна адреса: preschool@ukr.net
 
Директор – Ярмошевич Алла Євгенівна, 1963 року народження, освіта вища,  закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, за спеціальністю психологія та дошкільна педагогіка та здобула другу вищу освіту в Кам’янець-Подільському  Національному університеті ім. І. Огієнка зі спеціальності «Корекційна та соціальна педагогіка та психологія». Загальний стаж педагогічної роботи складає 32 роки, на посаді директора закладу – з 2002 року.

Загальні відомості про заклад

Заклад забезпечує право дітей із складними вадами розвитку на здобуття відповідного рівня дошкільної та загальної середньої освіти відповідно до їх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Заснований в 1979 році. З 2013 року функціонує, як навчально-реабілітаційний центр.

Кількісний склад колективу – 106.          Педагогічний контингент – 46.

Учителів  – 7.                                               Вихователів – 26.

Практичних психологів -1.                      Соціальних педагогів – 1.

Спеціаліст вищої  категорії – 27  .           Спеціаліст І категорії –  7  .

Спеціаліст ІІ категорії – 7   .                     Спеціаліст – 10   .

Вихователь-методист -7.                           Вчитель-методист – 5.

Нагороджено знаком «Відмінник освіти України» – 3.

Обслуговуючий персонал – 60.

Методичні об¢єднання : методичне об’єднання вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів; методичне об¢єднання вихователів; методичне об¢єднання вихователів початкової школи; методичне об¢єднання вчителів початкової школи.

Учнівський контингент : 50.

ДГ- 6, початкова школа- 4 класи(50 учнів).

Реалізація програм з виховання: Орієнтована програма виховної роботи з учнями 1-4 класів «Зростаймо справжніми людьми»; Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; Обласна програма національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 роки.

Гурткова робота : працює два гуртки з художньо-естетичного напрямку.

      

 Матеріально-технічна база  закладу:

У навчально-реабілітаційному центрі обладнано кабінети психолога, вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів, сенсорну кімнату, студію арт-терапії та образотворчого мистецтва, музичну залу, спортивну кімнату та 4 навчальних класи. До послуг дітей –  приміщення групових кімнат, де знаходяться ігрові кімнати, зразкові спальні, санвузли. Проживають діти у вікових групах, де наявні групова кімната, спальна та туалетна кімнати.

Медична частина має відповідну матеріальну базу: медичний блок, куди входять фізіотерапевтичний та маніпуляційні кабінети, оснащені необхідним медичним обладнанням та медикаментами; одна палата для хворих дітей; кабінет натуропатії, де проводиться фіто-профілактика, аромотерапія та лікування медом.

Мережа Інтернет, швидкість :  Nashnet ,100 Мбіт/с.